Sumaryczna Ocena Użytkowników
4.9/5

4,9/5

Siedziba
Mickiewicza 29,
Katowice

Wpis do rejestru przedsiębiorców
2016

Opis działalności
Specjalizujemy się w odzyskiwaniu:zadośćuczynienia i odszkodowania za obrażenia ciała w wyniku wypadków komunikacyjnych, w tym pomagamy uzyskać nowoczesną rehabilitację. Odzyskiwaniu pieniądzy z ofe po śmierci ubezpieczonego, Zadośćuczynienia i Odszkodowania za Wypadki Śmiertelne z wyszczegulnieniem :odszkodowanie za śmierć dziadka, odszkodowanie za śmierć babci, odszkodowanie za śmierć ojca, odszkodowanie za śmierć matki, odszkodowanie za śmierć syna, odszkodowanie za śmierć córki.

Zakres działalności

Błedy medyczne

Szkody majątkowe

Wypadek komunikacyjny

Szkody osobowe

Wypadek w rolonictwie

Wypadek w pracy

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

5.0/5.0
Opini
5.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini

Osoby polecające

99%
Opini

Opinie pozytywne

26
Opini

Opinie negatywne

0
Opini

Opinie użytkowników

Jak dobrze pamiętam kwota za śmierć brata jaką dla mnie wywalczyliście wynosiła 60 tys . Jedno co mogę powiedzieć to to że w takim samym przypadku jak ten (śmierć brata lot szybowcem ) która wydarzyła się 2 lata wcześniej zajmowała się tym przypadkiem inna firma ,( Votum) kwota za odszkodowanie dla mnie jako siostry wynosiła 2,5 tyś - 3 tyś , ostatecznie wywalczono 5 tys. Jest widać jest diametralna różnica . Tu nie tylko pieniądze odegrały największą rolę ale pomoc psychiczna- duchowa to ona postawiła mnie na nogi 👍😇za co w imieniu całej rodziny całej firmie dziękuje ❤️Dobrze że jesteście 😉zawsze w porę służycie pomocą wkładając w to ogrom serca 😇❤️

Z vox współpracuje od marca jako ofiara wypadku komunikacyjnego. Umowa jasna i przejrzysta, pełne wsparcie pełnomocnika który wyjaśnii, powie co i jak w "normalnych" słowach tak że wszystko zrozumiemy bez kodeksu cywilnego :D. Nasza wspólpraca będzie jeszcze trochę trwała aczkolwiek biorąc warunki jakie nastąpiły w związku z pandemią staneli jak to się mówi na "rzęsach" i doprowadzili do pierwszych wypłat należnych mi pieniędzy bez jakiś problemów a firma od której są pozyskiwane pieniądze nie należy do łatwych. Szanuje i pozdrawiam!

Po wypadku, w wyniku którego doznałam złamania miednicy zakończonego dwiema operacjami, Vox Veritas naprawdę profesjonalnie i rzetelnie podeszli do sprawy, dzięki czemu uzyskałam odszkodowanie, które przerosło oczekiwania.

Polecam wszystkim którzy potrzebują profesjonalnej pomocy szybkość skuteczność w uzyskaniu satysfakcjonującej kwoty odszkodowania przyjacielskie mile osoby i najważniejsze duże wsparcie ze strony ubezpieczalni.

Happy reviewer is super excited being part of happy addons family

Na początku roku dotkliwie złamałem nogę na oblodzonej nawierzchni, która nie była kompletnie niczym posypana. Operacja, później pół roku spędzone w domu na odzyskiwaniu sił i rehabilitacji. Straciłem pracę. Ze względu na silne obrażenie, lekarz poinformował mnie, że nie będę mógł nigdy już pracować na takich obrotach jak wcześniej. Moja rodzina nagle została pozbawiona dochodów, zostaliśmy jedynie z opłatami i kredytami. Ratowałem się w tym wszystkim oszczędnościami, ale te też się kiedyś kończą. Czułem się bardzo słaby psychicznie, miałem wrażenie że nie wyjdę z tego. Wiedziałem, że sam niczego nie ugram. Postanowiłem poszukać prawników, którzy pomogą mi w tym ciężkim dla mnie okresie, uzyskać od firmy, która zaniedbała swoje obowiązki, stosowne zadośćuczynienie. Nie liczyłem na wiele. Okazało się, że firma VOX VERITAS potrafi naprawdę bardzo zawalczyć o dobro swojego klienta. Przez kilka miesięcy wywalczyli dla mnie kilkadziesiąt tysięcy złotych, które były wypłacane w kilku transzach. Za obsługę nie zapłaciłem nic, wiadomo od wywalczonej kwoty potrącili prowizję, ale naprawdę – należała się im. Te pieniądze pomogły mi uratować się od widma wpadnięcia w ogromne długi i wyjść na prostą, tak że zmieniłem profil swojej działalności gospodarczej i dziś tak naprawdę zacząłem nowe życie. Dyskomfort podczas chodzenia pozostał, ale mimo to cieszę się, że po prostu chodzę. Bardzo dziękuję pracownikom i prawnikom firmy VOX VERITAS.

Szczerze polecam firmę Vox Veritas . Jeśli macie Państwo jakiekolwiek problemy z uzyskaniem odszkodowania w rożnych sytuacjach życiowych. Pracownicy firmy to osoby rzetelne, sumienne, kompetentne i uczciwe, co w dzisiejszych czasach jest chyba najważniejsze! Nie zostaniecie Państwo nigdy bez pomocy ze strony pracowników Vox Veritas! POLECAM!:)

Witam wszystkich zainteresowanych! na poczatku chce polecić firmę VOX VERITAS!Doradztwo i profesjonalizm na każdym etapie trwania sprawy. Moja mama uczesniczyla w karambolu gdzie ledwo przeżyła. Lekarze dawalili Jej 2% na przeżycie. Sprawe prowadziła firma DRB Odszkodowania. Wywalczyli 30.000 tys zł. Zdecydowałam się przenieść sprawę do VOX VERITAS z racji ich wielkiego doświadczenia z odszkodowaniami za obrażenia ciała i nowoczesna rehabilitacja. Co zrobili - zbadali moją mamę w prywatnej klinice na koszt VOX VERITAS - wykryli pewne rzeczy medyczne , które są kluczowe dla życia mamy - wydali stosowne opinie medyczne i prawne i zrobili 40 stronnicowe odwołanie. Decyzja Allianz - wypłata 30. 000 zł. i skierowanie na wniskowane badania : psychologa, neurologa - deycyzja po komisji i wyplata 75.000 PLN. VOX VERITAS dołożyło niesamowitego starania by pomóc medycznie i prawnie Mamie. Prawnik był non stop ze mną w kontakcie. Dyrektor opiekował się bezpośrednio sprawą. Teraz podjeli decyzje o skierowanie sprawy do Sądu i walkę -o wyłożenie z góry potrzebnej kwoty na nowoczesną rehabilitacje o wartości 50 tys zł/rocznie. - walke o zadośćuczynienie 500 tys zł. Jesteśmy pod wrażeniem ich pracy dla poszkodowanych !

Moja sprawa dotyczyła wypadku samochodowego i kalectwa - złamany kręgosłup rehabilitacja. Ale udało się bo otrzymałam wysokie odszkodowanie oraz OFE.

Super kancelaria od odszkodowań. Szybko i sprawnie udało się uzyskać pieniążki nam należne po wypadku samochodowym i problemami z kręgosłupem i wysokie odszkodowanie oraz OFE. Polecam

W zeszłym roku brat miał wypadek samochodowy, spowodował go nietrzeźwy kierowca. Brat zmarł na miejscu, a ja pogrążona w żałobie bratowa nie była w stanie wywalczyć dla siebie nawet złotówki.. Przez ten czas nie ogarniała praktycznie nic, rachunków, kredytów, domu..Ciężko też było jej pomóc, jednak Państwo byliście bardzo pomocni - pomogliście wywalczyć odszkodowanie i to całkiem spore, to jeszcze wsparliście nas wszystkich na duchu. Jestem wam ogromnie wdzięczny, tam pracują ludzie anioły 🙂

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, Pan Daniel Kocur zawsze wspiera, pomaga i kieruje perfekcyjnie sprawa! Doświadczony sztab prawników rzetelnie i szybko rozwiązuje problemy pojawiające się w toku postępowania. Mam bardzo skomplikowana sprawę wypadkową ,ale mogę z czystym sumieniem polecić Vox Veritas każdemu potrzebującemu ! Połączenie wysokich kompetencji, wiedzy ,pomoc w rehabilitacji i to wszystko na najwyższym poziomie! polecam i raz jeszcze dziękuje za pomoc i uzyskane pieniądze.

Najlepsza Kancelaria do współpracy z jaką mieliśmy doczynienia. Przewinęło się nam wielkie kancelarie znane na rynku. Jednak teraz dopiero sprawy są załatwiane szybko sprawnie i z wielkimi sukcesami dla poszkodowanych. Adwokaci i Prawnicy VOX Veritas wkładają ogromny wysiłek aby pomóc poszkodowanym i ich rodzinom.

Szczerze polecamy ich usługi.

Miałam wypadek, moje obrażenia były mocne, nie zagrażały mojemu życiu ale niestety mam złamany kręgosłup...W mojej sytuacji ciężko zrobić cokolwiek i nagle skupić sie na odzyskiwaniu kasy, gdzie mi się zawalił świat. Ale z wami to już kwota sięgnęła kilku tysięcy, w ogóle się nie spodziewłaem. Do tego jeszcze pomocna rehabilitacja ... Dziękuję!

Dzięki waszemu działaniu, mogłem uzyskać spore odszkodowanie w zaledwie kilka dni, nie chciałem się bawić w sądy, pozwy. Nie wiem jak to robicie, jak ratujcie tych ludzi z opresji, jedno jest pewne, dzięki wam niektóre rodziny po stracie swoich bliskich mogą spać spokojnie bo stać ich na spłatę zobowiązań, czy na pochowanie członka rodziny. Wasze działania są bezcenne.

Zdecydowanie najlepsi. Wszystko załatwione bardzo sprawnie i bez problemów. Kontakt rewelacja

Po poważnym wypadku samochodowym moją sprawię o odszkodowanie przekazałam firmie Vox Veritas. Od samego początku pełen profesjonalizm. Cały czas wiedziałam jakie sa etapy mojej sprawy. Pierwsze pieniądze miałam już na koncie po 30 dniach. Cały czas wiedziałam że moja sprawa dla Pana Daniela i Pana Jakuba jest ważna. Kontakt bezproblemowy. Mimo że sprawa nie była prosta, to udalo się. ONI się nie poddają, walczą😉 i naprawdę zawsze służą pomocą. Polecam z czystym sumieniem.
Klaudia P

Wraz z żoną i synem zostaliśmy potrąceni przez samochód podczas spaceru.
W wyniku uderzenia doznalismy licznych obrażeń. Wraz z żoną otrzymaliśmy skierowanie na rehabilitację. Niestety na rehabilitację refundowaną przez NFZ mieliśmy czekać blisko 4 miesiące. Szczególnie zależało nam na czasie w przypadku żony, gdyż miała niemal całkowicie unieruchomioną prawą rękę.
Naszą sprawą zajęła się firma Vox Veritas. W niedługim czasie zjawił się u na Pan Daniel, który zaoferował pomoc w zorganizowaniu rehabilitacji. Już po ok 2 tygodniach rozpoczęły się pierwsze zabiegi w prywatnej placówce, posiadającej wykwalifikowany personel i bardzo zaawansowany sprzęt. W efekcie zanim doszło do rehabilitacji refundowanj przez fundusz zdrowia, ręka żony odzyskała już niemal pełą ruchomość.
Co ważne Vox Veritas zorganizował to w taki sposób, że rehabilitacja została w 100% przez ubezpieczyciela.
Dodatkowo należy pochwalić firmę za regularny kontakt z klientem. Pan Jakub, który był pośrednikiem pomiędzy nami a ubezpieczycielem jest zawsze pod telefonem. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.
Gorąco polecam.

Dzięki Bogu, że trafiliśmy na Państwa kancelarię. Mój mąż w wyniku wypadku samochodowego ma pokiereszowany kręgosłup, nie będę wdawać się w szczegóły, pragnę tylko podziękować za wywalczone odszkodowanie. Polecam te miejsce.. i tych ludzi.

Podzielam pogląd P.Ani i podejscia P.Prezesa do ludzi..pelna empatia i nie traktowanie czlowieka przedmiotowo..Wspolpraca kancelarii nie kończy się z chwilą podpisania umowy..a w dzisiejszym świecie gdzie liczy się tylko pieniądz i dogadzanie sobie Pan Prezes wykupuje swoj czas na to by do klienta podjechać..zawieść do kliniki..porozmawiać i śmiem twierdzić że i po zakończeniu sprawy kontakt się nie urywa..Śmiem też twierdzić że niejedena kancelaria (te niby wiodące )blednie przy tej może mało rzucajacej sie w oczy i w terenie kancelarii. OBY TAK DALEJ A NAJLEPSZĄ REKLAMĄ BĘDĄ KLIENCI😊Wszystkiego DOBREGO dla całego zespołu Vox-veritas😊Wytrwałość i pokora niech dalej towarzyszy Panu Danielowi😊

POLECAM ! Moja sprawa przez Ubezpieczyciela wypłacona w 20 dni ! . Odwołanie i Łącznie 35.000 PLN. Kasa na konto w 3 dni przelana. Asystent prawny non stop w kontakcie ze mną. Dobra robota. Bez zarzutu. Szczerze nie mam się do czego przyczepić , może 20 % prowizji mógłby być nieco mniejszy ale dobra usługa kosztuje. Pozdro !

Happy reviewer is super excited being part of happy addons family

W imieniu swoim i mojej rodziny mozemy godnie polecic firme. Rzetelna,profesjonalna i kompetentna. Jestesmy zadowoleni. Jesli bylaby kiedys potrzeba pomocy skorzystamy po raz kolejny. Pozdrawiam

Godna polecenia firma. SZYBKO I KONKRETNIE. RZETELNIE I UCZCIWIE. Z CAŁEGO SERCA POLECAM.

Partner do współpracy :rzetelny,profesjonalny,uczciwy,zaangażowany. POLECAMY !

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Wybierz l listy
Podaj nazwę oraz ocenę, nasz pracownik zgłosi się do Państwa o wszystkie dane i zweryfikuje kancelarie. Więcej w zakładce Ranking