Sumaryczna Ocena Użytkowników
4.1/5

4,15/5

Siedziba
ul. Podwale 17
00-252 Warszawa

Wpis do rejestru przedsiębiorców
2014

Opis działalności
Polskie Centrum Odszkodowań to kancelaria odszkodowawcza, zajmująca się profesjonalną pomocą osobom poszkodowanym, oferując im skuteczne, kompleksowe wsparcie powypadkowe związane z dochodzeniem należnego odszkodowania. Prowadzi sprawy na każdym etapie, również na etapie sądowym. Jako jedna z nielicznych firm posiada własną kancelarię prawną. Dzięki sieci przedstawicieli, ambasadorów marki oraz placówkom partnerskim obsługuje Klientów na terytorium całej Polski.

Zakres działalności

Błedy medyczne

Szkody majątkowe

Wypadek komunikacyjny

Szkody osobowe

Wypadek w rolonictwie

Wypadek w pracy

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

0.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini

Osoby polecające

84%
Opini

Opinie pozytywne

8
Opini

Opinie negatywne

2
Opini

Opinie użytkowników

Mam jak najgorsze doświadczenia związane z tą firmą. Przez BLISKO ROK gromadziłam dokumenty i zabezpieczałam dowody poprzez sąd – na wyraźne życzenie PCO i po podpisaniu z nimi umowy (nagranie z wypadku – przewróciłam się w jednym z dużych sklepów wielkopowierzchniowych na śliskiej nawierzchni i złamałam rękę). Szukałam świadków i opisywałam wypadek. Od początku stawiałam sprawę jasno i prosiłam o rzeczową opinię w sprawie wypadku (nie miałam ochoty na bicie przysłowiowej piany). Współpraca przez te wszystkie miesiące układała się w miarę znośnie (nie licząc faktu, że często musiałam dzwonić sama, aby dowiedzieć się na jakim etapie jest obecnie sprawa). Dopiero po niemal roku zażyczono sobie ode mnie nagrania z wypadku. Dostarczyłam i wtedy, okazało się nagle, że Polskie Centrum Odszkodowań nie jest zainteresowane dalszą współpracą (bo, jak to stwierdzono, na nagraniu widać wyraźnie, że się przewracam, ale nie widać czy nawierzchnia jest mokra). Byłam więcej niż zaskoczona: Można było poprosić mnie o nagranie zanim rozkręcono cała sprawę, można było się także domyślić, że to nie będzie nagranie 3D, kompletnie nie rozumiem po co zawracano mi głowę przez cały ten czas. Oczywiście nie ma mowy, żebym uzyskała pomoc z innej firmy, nikt się moją sprawą teraz nie zajmie. Fakt, że zwróciłam się do Polskiego Centrum Odszkodowań, a to odstąpiło od podpisanej wcześniej umowy, działa niestety na moją niekorzyść. Fatalna firma i fatalne zakończenie. Wina była ewidentnie po stronie sklepu, dorosły człowiek nie przewraca się ot tak, sobie a człowiek taki jak ja, dodatkowo stara się upewnić co do sprawy, zanim podejmie jakiekolwiek działania. Koszmarne doświadczenie. Przestrzegam potencjalnych klientów.

Podbało mi się korzystanie z pomocy tej firmy, bo mnie reprezentowali przed firmą ubezpieczeniową, a ja nie musiałem praktycznie nic robić. Oczywiście musiałem podzielić się wygraną, ale myślę że było warto. Nie musiłem sam się z tym wszystkim szarpać.

Jak ktoś woli sam to niech sam sobie załatwia. Dla mnie wygodne było to, że ktoś zrobił to za mnie. Polecam ich usługi. Obsługa na najwyższym poziomie.

Ja miałem z nimi do czynienia, ale nie skorzystałem bo chcieli za wysoką prowizję… Wolałem sam sobie ogarnąć.

Miałem do czynienia z Panią Agatą i chciałbym jej podzirkowac za pomoc. caly czas była ze mna w kontkacie, bardzo rzeczowa kobieta, sprawnie zajela się moja sprawa i doprowadzila ja do konca.

Ja skorzystałam z tej fimy i polecam, szybko poprowadzili moją sprawę, bo zajmują się tylko odszkodowaniami. Mają swoich radców co jest dla mnie dużym plusem. Dziekuje za pomoc.

Sama przyjemność, zrobili co trzeba, do tego uwazam ze szybko. Podobalo mi się na początku, ze wyjaśnili na jakiej zasadzie będzie wyglądało dochodzenie roszczenia. Nie musieliśmy isc do sadu, a pieniadze otrzymałem duze.

Faktycznie interesują się klientem i potrafią walczyć o odszkodowanie. Jestem zadowolona ze współpracy.

Niestety próbowałem skorzystac z ich usług, ale nie mogli do mnie przyjechac, musiałbym wysalac wszystko mailowo, co mi akurat nie było na reke, bo byłem wypadku i miałem zlamana reke i inne obrażenia.

Widac, ze dbaja o klietna, ja to doceniam, dodatkowo sa bardzo doświadczeni, nie podpisuja ugody bez zgody klienta. Dzieki nim otrzyamalem wysokie odszkodowanie.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Wybierz l listy
Podaj nazwę oraz ocenę, nasz pracownik zgłosi się do Państwa o wszystkie dane i zweryfikuje kancelarie. Więcej w zakładce Ranking