Sumaryczna Ocena Użytkowników
4/5

4,05/5

Siedziba
al. Kościuszki 71 (parter)
90-436 Łódź

Wpis do rejestru przedsiębiorców
2009

Opis działalności
Kancelaria prawna Meritum specjalizuje się w prawie cywilnym. Kładzie ona nacisk przede wszystkim na sprawy z zakresu odszkodowań. Sprawę każdego Klienta traktuje indywidualnie, starając się uzyskać dla niego możliwie najwyższe odszkodowanie. W swojej działalności łączy profesjonalizm oraz uczciwość, które pozwalają rzetelnie realizować oczekiwania Klientów.

Zakres działalności

Błedy medyczne

Szkody majątkowe

Wypadek komunikacyjny

Szkody osobowe

Wypadek w rolonictwie

Wypadek w pracy

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

5.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini

Osoby polecające

80%
Opini

Opinie pozytywne

8
Opini

Opinie negatywne

2
Opini

Opinie użytkowników

Polecam, bardzo fachowi i zaangażowani w sprawy które prowadza.

Polecam

Moja historia była podobna do większości osób poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym czyli ból, cierpienie brak chęci do dalszej egzystencji. Za namową najbliższych i ich pomocą znaleźliśmy w internecie kancelarię Meritum z Łodzi choć ja nie jestem z Łodzi jednak zdecydowałam się na nich. Z tego wszystkiego co mnie w tamtym okresie spotkało to była patrząc teraz najlepsza decyzja. Na wielki plus dla nich jest to,że jest świetny kontakt z nimi telefoniczny, mailowy jak również osobisty – ( zdecydowałam się już po jakimś czasie od zlecenia sprawy ich odwiedzić -porozmawiać o sprawie sądowej z mecenas która mnie reprezentowała). Było można czuć u nich duże zaangażowanie w prowadzenie mojej sprawy a nie walczyliśmy o – miliony- przez całą sprawę byłam ja i moja rodzina o wszystkim informowana. Wiedziałam , że w kancelarii pracują sami prawnicy wiec byłam spokojniesza o sprawę.Jestem naprawdę wdzięczna za pomoc w mojej trudnej sprawie i za serce włozone w jej prowadzenie. Dlatego gorąco polecam wszystkim w trudnej sytuacji życiowej jeśli już maja wybierać firmę czy kancelarię niech się skontaktują z Meritum. (polecam do kontaktu P. Agnieszkę – bardzo pozytywna osoba, zakręcona i mam nadzieje, że się nie obrazi – straszna gaduła:)

Zgłosiłam się do tej firmy z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania ze szkody OC. Jak się później okazało zaintersowanie moją sprawą było ZEROWE. Cóż wygląda na to, że firma nie zwęszyła w mojej sprawie interesu.
Nie tego się spodziewałam. Nawet jeśli firma nie jest zainteresowana sprawą to wypadało by chociaż pokierować klienta co dalej zrobić.

Ja uprzedzam przed korzystaniem z tej kancelarii. Zgłosiłem się do nich z kompletem dokumentów i nawet nie udało mi się nawiązać współpracy. Nie bardzo im zależy na kliencie, bo jak nie widza dla siebie sporego zysku to rezygnują. Zapytałem ile mogą uzyskać zadośćuczynienia i jaką mają prowizję, ale to były za trudne pytania i odpowiedzi nie było. Wygląda na to, że chcą tylko aby im „sprzedać” swoje roszczenie za niewielkie pieniądze. Jak się ktoś zgodzi to szybko wypłacają należność i dopiero wtedy zarabiają dla siebie na faktycznym i realnym odszkodowaniu. Takie jest moje zdanie i opinia.

Ja sama nie korzystałam z tej firmy, ale mój brat tak. Miał problem z odszkodowaniem i chodzil i chodzil do firmy ubezpieczeniowej i ciagle byl odsylany, żeby cos doniosl albo cos innego i w koncu zgłosił tutaj. Jak wzieli sprawy w swoje rece to nagle wszystko było ok i dostal odszkodowanie…

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Wybierz l listy
Podaj nazwę oraz ocenę, nasz pracownik zgłosi się do Państwa o wszystkie dane i zweryfikuje kancelarie. Więcej w zakładce Ranking