Sumaryczna Ocena Użytkowników
4.4/5

4,45/5

Siedziba
ul. Święty Marcin nr 11A, lok. 17
61-803 Poznań

Wpis do rejestru przedsiębiorców
2019

Opis działalności

Ideą naszej firmy jest pomoc klientom, którzy są niezadowoleni z tego, jak została rozliczona ich szkoda, dlatego chcąc oferować usługi dopasowane do ich potrzeb, nie poprzestaliśmy na dopłatach do odszkodowań i stworzyliśmy całkowicie nową jakość na polskim rynku. Jako jedyni w Polsce kompleksowo zajmujemy się kwestiami dotyczącymi rozliczania szkód komunikacyjnych, począwszy od możliwości zgłoszenia u nas swojej szkody, przez pomoc przy likwidacji szkody, a na dodatkowych odszkodowaniach kończąc.

Bardzo ważne jest dla nas również uświadamianie ludzi w sprawach dotyczących rozliczania ich szkód oraz ogólnie w tematyce odszkodowań.

Zakres działalności

Błedy medyczne

Szkody majątkowe

Wypadek komunikacyjny

Szkody osobowe

Wypadek w rolonictwie

Wypadek w pracy

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

5.0/5.0
Opini
5.0/5.0
Opini
0.0/5.0
Opini

Osoby polecające

97%
Opini

Opinie pozytywne

25
Opini

Opinie negatywne

1
Opinia

Opinie użytkowników

Po sprzedaży niewielkiej szkody, mała stłuczka w 2018 r po upływie dwóch lat firma powołuje mnie na świadka do rozprawy w sądzie. I nie zgadzam się z informacją że wzywa mnie towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ na wezwaniu jest jasno napisane że sprawa założona jest z powództwa niejakiego Wojciecha Bekier. Muszę dojechać do sądu 300km. W mojej opinii jest to totalny brak profesjonalizmu ze strony firmy BEKER POLSKA, który zapewnia że po sprzedaży szkody nie będę musiał dostarczać żadnych dokumentów, faktur itp nie wspominając już o możliwych wezwaniach do sądu za dopłatę kilkuset złotych. Nie polecam

Witam tydzień temu sprzedałem swoją szkodę firmie auto beker, najpierw obawiałem się że to jakieś oszustwo i wyłudzają, BARDZO SIĘ MYLIŁEM (Przepraszam) Firma odpowiednio na wysokim poziomie. Podpisałem z nimi sprzedaz i co się okazało po tygodniu (Aż tak szybko byłem pełen podziwu) dostałem pieniążki na konto. Polecam was wszystkim, skorzystacie napewno. Pozdrawiam serdecznie Mateusz.

Dopłata do odszkodowania to już dość jasna sprawa chyba dla większości kierowców. Teraz bardziej chodzi o pytanie nie jak i o co chodzi ale kto da najwięcej 😉 Na stronie bekera można aktualnie przeczytać że przebijają oferty konkurencji w co ciężko mi było uwierzyć bo to chyba średnio opłacalne dla firmy bić się z inną i rzucać wyższe kwoty dla klienta. Jednakże! Faktycznie zaoferowali najwięcej z 5 firm do których wysłałem dokumentację szkody. Nie ma co, ale przy następnej szkodzie walę prosto tutaj. 10/10

Gdy otrzymałem zaniżoną wycenę szkody od towarzystwa specjalnie się nie zdziwiłem. Nie ja pierwszy i nie ostatni. Jednak dobrze wyszło, że wiedziałem o istnieniu Waszej firmy i tego, że pomagacie ludziom uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie. To dość dziwna sytuacja, że jedne firmy, które biorą pieniądze za ubezpieczenia są nieuczciwe i gdy przyjdzie do szkody to zaniżają odszkodowania, a drugie firmy jak np. Wasza pomagają ludziom uzyskać te pieniądze, no cóż, taki kraj. Tak, czy siak dzięki wielkie za pomoc, bez Waszych rad pewnie bym dopłacał do tej naprawy.

Gdy miałam stłuczkę jakiś miesiąc temu kompletnie nie wiedziałam jak wygląda proces uzyskania odszkodowania. Jestem świeżym kierowcą więc to wszystko było dla mnie nowe no i cały ten stres związany z wypadkiem. Na szczęście zgłaszając szkodę do ubezpieczyciela natrafiłam na tą firmę i jestem niezmiernie z tego powodu szczęśliwa. Pomogli mi uzyskać odszkodowanie, które w zupełności starczyło na pokrycie wszystkich szkód. Pomogli i to bezpłatnie, naprawdę dziękuję i pozdrawiam Pana z działu pomocy 🙂

Wystawiłem część samochodową na olx. Dzwonią z pytaniem, czy miałem szkodę jakąś i informują, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania. Masakra. Naciągacze. To powinno być karalne.

Dzięki za pomoc przy likwidacji mojej szkody w ergo hestii. Profilaktycznie zgłosiłem się do Was bo dobrze mieć kogoś, kto zna się na czyms znacznie lepiej niż ty sam. Wasze instrukcje i rady naprawdę mi pomogły samemu zadbać o wysokie odszkodowanie. Gdyby było zaniżone i tak pewnie zgłosiłbym się do was po dopłatę ;)karalne.

Dodaj opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Wybierz l listy
Podaj nazwę oraz ocenę, nasz pracownik zgłosi się do Państwa o wszystkie dane i zweryfikuje kancelarie. Więcej w zakładce Ranking